п'ятниця, 18 серпня, 2017, 21:38 Політика
Корчинська: Богомолець не долучалась до розробки закону про медреформу

Ольга Богомолець не приходила на комітет, коли там розроблявся законопроект про медреформу.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) заявила народний депутат, волонтерка Оксана Корчинська.

«Ми відносимося до прибічників реформи. Все, що було до того це була симуляція, це були слова. 25 меседжів, які казали країні про якусь реформу, але не було жодного кроку, який кардинально змінював, би систему. Тому закон про медичну реформу для нас багатостраждальний. Дуже багато було пресингу, неправдивих даних, чуток, які бралися з інтернету, а не з закону. І в цьому законі 893 правки. Ми працювали над цим законом зі своїми колегами, які були в коаліції, а тепер вийшли. Були робочі групи, кілька днів проводили комітет. На жаль, коли ми опрацьовували цей закон, Ольги Богомолець не було жодного разу», – розповіла пані Корчинська.

За словами гості програми, під час опрацювання в законі враховані більшість правок опонентів.

«Ми опрацьовували ці 893 правки. Пані Ольга тоді була у Верховній Раді, ми її чекали, що вона приєднається до робочої групу. Це були непрості засідання. Треба було мати дуже велику витримку, мені точно не хотілось там бути, хотілось бути на фронті. Я розуміла, що це доленосний закон. Це друга цеглинка після закону про автономізацію, котра змінить життя пацієнта. Це закон, який за пацієнта. Більшість правок наших опонентів, в тому числі пані Ольги, там враховані», – зазначила Оксана Корчинська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 12:52:42