п'ятниця, 18 серпня, 2017, 21:55 Політика
Корчинська: Більшість правок до медреформи враховані, але закон все рівно будуть «валити»

От як пані Ольга Богомолець може «валити» цей наш шанс, якщо більшість її правок включені до закону про медреформу? Для чого подавали такі правки пан Ляшко, пані Тимошенко, в тому числі і пані Бахтеєва, якщо всі ці правки включені, але вони все рівно будуть «валити» цей закон?!

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK заявила Оксана Корчинська, нардеп Радикальної партії Ляшка, коментуючи прийняття закону про медичну реформу в Україні.

«Я надіялася, що нам вдасться зробити цей доленосний крок для країни і зараз мене цікавить одне питання, зокрема, я хотіла би запитати у всіх лідерів, які будуть блокувати закон про медреформу, коли вони будуть його «валити», а ви побачите, що вони із ним зроблять», – відзначила пані Корчинська.

Зокрема, гостя програми продовжила, що хотіла б запитати у деяких політиків те, як вони можуть «валити» закон про медреформу, якщо більшість їхніх правок є у ньому включені.

«От як пані Ольга Богомолець може «валити» цей наш шанс, якщо більшість її правок також включені? Для чого подавали такі правки пан Ляшко, пані Тимошенко, в тому числі і пані Бахтеєва, якщо всі ці правки включені, от мене що цікавить. Було б зрозуміло, якщо ці правки були б відхилені», – відзначила обранець.

Натомість, присутня у студії голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець щодо цього заявила, що головна правка та головна мета цього закону – забрати гроші, які є у регіонах.

«Забрати гроші від громад, тому що 80-100 мільярдів зараз знаходяться в регіонах. І це єдині гроші, за які лікарні хоч якось доживають, хоч щось купують. І завдання цього закону – забрати гроші в одні руки. І саме тому у парламенті є група лобістів, яка хоче отримати контроль над 100 мільярдами, і ви підтримуєте їхні інтереси», – звернулася Ольга Богомолець до пані Корчинської.

Апелюючи Оксана Корчинська зазначила, що вірити чиновникам не варто, та закликала громадськість проконтролювати, аби ніхто не отримав цих коштів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:22:46