п'ятниця, 18 серпня, 2017, 15:14 Політика
Для реалізації реформ із суспільством має бути налагоджена комунікація, – Таран

Одного року не достатньо для успішної реалізації реформ в Україні. На шляху до змін деяким європейським країнам знадобилось щонайменше чотири роки. Задля ефективності, нашій владі слід налагодити комунікацію з громадянами, аби постійно наголошувати на вдалих точкових проектах.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Сергій Таран.

«Нам потрібні не лише реформи, а й комунікація з суспільством. Українці мусять знати, що держава крок за кроком змінюється. Це можна показувати через успішні точкові проекти, які є прикладом того, що щось відбувається на краще. Українці мусять розуміти, що в короткий термін все перевернути не вдасться. Деяким країнам Європи доводилось витрачати щонайменше чотири роки на реформування», – зазначив експерт.

На думку політолога, восени буде складна політична ситуація, проте обійдеться без виборів.

«Я думаю, що восени політикам буде достатньо складно. Проте вибори не відбудуться. Крісла хитаються під усіма. Ми матимемо певні зміни в форматі уряду. Залишаться ті самі політичні сили, але, можливо, з іншими представниками», – додав Сергій Таран.

Гість програми припустив, що вже зараз уряд готується до серйозних звітів, аби втриматись у владі.

«Гадаю, що посад позбудуться в першу чергу ті, хто не зможе показати результати роботи в міністерствах. Така проблема була у керівника «Укрзалізниці», адже після року праці показати йому було нічого», – резюмував експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:21:52