п'ятниця, 18 серпня, 2017, 4:55 Події
Бойовики висунули «оригінальну» версію причини пожежі на Донецькому заводі хімвиробів

Окупаційна влада досі нічого не повідомила про пожежу, що спалахнула вчора близько 17 години в районі Донецького заводу хімічних виробів.

Жодних повідомлень про це нема ані на «офіційних» сайтах так званої «МЧС ДНР», ані на «офіційних» ресурсах самопроголошеної «ДНР», ані на сайтах так званих «офіційних» інформагентств окупантів. Очільники «ДНР» роблять вигляд, що пожежі не було? Чи ще не придумали, як це пояснити?..

Натомість «неофіційні» сепаратистські ресурси уже придумали свою «оригінальну» версію причини потужної пожежі в Донецьку – то, мовляв, результат дії традиційної ефемерної «укроДРГ». При цьому сепаратистське видання таку версію намагається видати за версію, яку начебто називають мешканці окупованого «ДНР» міста.

ф1

Натомість у мережах від учорашнього вечора про жодну «укроДРГ» ніхто з дописувачів і не згадував.

Навпаки – припускали, що то бойовики самі винні в пожежі – або порушили правила протипожежної безпеки, або «курили» на складі своїх боєприпасів.

Довідково: Донецький казенний завод хімічних виробів до окупації – режимне підприємство з утилізації боєприпасів, що працювало з 1939 року. У роки СРСР іменувався – завод №107. 107-й військовий завод більш відомий як Донецький казенний завод хімічних виробів. Завод знаходиться на півночі Донецька, поруч з аеропортом. Завод займався утилізацією боєприпасів, їх спорядженням, відновленням та ремонтом. Також на заводі виробляли промислові вибухові речовини і складали ракети. Раніше цей завод входив в українську оборонну корпорацію «Укроборонпом».

«Символічний вид – на фоні цвинтаря», – так коментували відео пожежі заводу, яке очевидці зняли вчора ввечері біля Лозівського цвинтаря окупованого «ДНР» Донецька, – пише 7 Днів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:39:25