четвер, 17 серпня, 2017, 10:07 Події
Українські виші за перемогу у конкурсі програм ЄС отримають 400 тис. євро

Десять українських ВНЗ та громадська організація «Українська Асоціація дослідників освіти» реалізують 12 пректів, що стали переможцями конкурсу за напрямом Жан Моне Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Загальна вартість проектів, над якими працюють українські заклади, складає 400 тис. євро.

На ці гроші ВНЗ розроблятимуть 8 Модулів Жан Моне. Зокрема, над розробкою модулів з фінансово-економічних, правових та соціальних питань у контексті європейського досвіду працюватимуть: Київський університет імені Бориса Грінченка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна; Національний університет «Острозька академія»; Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова; Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Запорізький національний університет, повідомляє Урядовий портал.

На базі Києво-Могилянської академії, Національного університету харчових технологій та за підтримки Української Асоціації дослідників освіти буде створено 3 кафедри Жана Моне у сфері політики, безпеки, культури та права.

Як відомо, напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію викладання, проведення досліджень та співпраці з європейських студій у всьому світі. У межах чотирьох конкурсів у період з 2014 р. до 2017 року Програми Еразмус+ напряму Жан Моне від України було подано 410 проектів, з яких 41 проект було відібрано до фінансування. 24 вищі навчальні заклади України та 6 громадських організацій реалізують 31 Модуль, 4 Кафедри, 2 Проекти та 4 Підтримки асоціацій Жана Моне. Сума гранту Європейського Союзу складає більше ніж 1200 000 євро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:01:28