Новини » Політика 17 серпня, 2017, 18:05
Нардеп Поляков пояснив, чому вирішив «перекваліфікуватись» з бізнесмена в політика

Я вирішив займатись політикою тому, що в мене було бажання щось змінити в країні.

Про це народний депутат Максим Поляков розповів в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Ти не знаєш, що буде завтра. Я займаюсь тим, що мені подобається. Назва «Фронт змін» говорить про зміни, я хочу щось змінити в цій державі. От я і поміняв. Спочатку я став депутатом міськради, а потім через деякий час, мене вже обрали замісником міського голови Умані. Був якийсь протест. І коли ти критикуєш владу, хочеться щось зробити самому. До того я був бізнесменом і було багато речей, які мене не влаштовували. Я вважав, що дещо є не правильним і потрібно робити по іншому, більш ефективно. У «Фронт змін» я прийшов у 2009 році. Просто зареєструвався на сайті і прийшов співбесіду. Я і інші, які тоді прийшли, просто хотіли щось змінити», – розповів Максим Поляков.

За словами пана Полякова, у «Фронті змін» він займався організацією різних заходів, від виставок до бізнес-форумів і навіть розкопок.

«В організації я працював експертом. По внутрішньому аудиту організація була одною з найбільш успішних в Україні. В нас було багато цікавих програм, яких ми реалізовували. Частина з них досі працює. При бажання поле для творчості є велике, починаючи від організації виставок до розкопок. Я організовував проведення бізнес-форуму, в якому брали участь учасники з понад 10 держав», – зазначив нардеп.

До слова, Максим Поляков зізнався, що йому подарували 13% акцій збиткового «Уманьхлібу» з розрахунку на те, що він почне його розвивати.

«Я володів 13% акцій «Уманьхлібу». Я цього не заперечую. Мені ці акції подарував один із акціонерів. В цьому не було логіки. Вони пробули в мене лише місяць і були мною віддаровані. Мені подарували акції збиткового підприємства з розрахунку на те, що ним займусь. Коли я зрозумів, що це не виходить, ці акції повернулись назад», – розповів пан Поляков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:01 :26