Новини » Політика 16 серпня, 2017, 22:30
За три роки президентства Петра Порошенка корупція зросла у рази, – нардеп

За три роки президентства Петра Порошенка корупція зросла у рази. Тому вимагати чесної роботи від тих людей, які цією вищою владою призначаються – це як мінімум виглядає не професійно.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Власенко.

«Мільйони українських виборців, повинні зрозуміти, що від галочки або хрестика у бюлетені залежить їхнє життя. От люди один раз помилилися у 2014 році проголосувавши за абсолютно недолугого, непрофесійного президента. І треба це змінити, адже риба гниє з голови», – розповів Власенко.

Та додав: «Маючи таку корупцію, яку ми маємо у вищих ешелонах державної влади, вимагати чесної роботи від тих людей, які цією вищою владою призначаються – це як мінімум виглядає не професійно».

Також він сказав про те, що біда полягає в тому, що на жаль за останні три роки основні базові речі для держави руйнуються.

«Останній приклад цього, абсолютне брутальне позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Можна як завгодно ставитися до нього, але те, що президент зробив з інститутом громадянства – є повним абсурдом», – наголосив Власенко. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:44 :29