середа, 16 серпня, 2017, 20:05 Політика
Власенко: Якщо Насалик не вказав позику у декларації, ситуація для міністра є досить складною
Власенко
Власенко

Якщо буде доведено, що Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик здійснив позику і не вказав її у декларації, то ситуація для міністра буде достатньо складною, адже йдеться про відповідальність як мінімум за вказання очевидно неправдивих відомостей у декларації.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Сергій Власенко, народний депутат України («Батьківщина»).

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва арештував квартиру і будинок міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика. Суд, зокрема, наклав арешт на три роки до 26 липня 2020 року на квартиру і житловий будинок, які належать Насалику.

Сергій Власенко наголосив, що у цій ситуації НАЗК повинно дочекатися судового рішення.

«І якщо судовим рішенням буде доведено, що ця позика була, що це була позика фізичної особи Насалика, і НАЗК побачить, що це не зазначено у декларації, то це одна ситуація. Якщо у позові буде відмовлено, можемо припускати, що мова йде про арешт майна у рамках забезпечення позову, тобто, це підготовчі речі, це не є судове рішення по суті спору», – зазначив Сергій Власенко.

Гість програми наголосив, що у разі, якщо буде встановлено, що така позика була, проте пан Насалик не відобразив її у декларації, то це – «одна ситуація», та деталізував:

«Якщо буде доведено, що така позика була і міністр її не вказав, що це, звичайно ж, ситуація для міністра достатньо складна, бо це іде відповідальність як мінімум за вказання очевидно неправдивих відомостей у декларації, це теж кримінально караний злочин на сьогоднішній момент. Якщо це буде доведено судом, я це підкреслюю», – заявив нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 06:00:26