середа, 16 серпня, 2017, 17:58 Події
В Україні перебуває свідок ФБР у справі кібератак на США, – NYT

В Україні живе свідок Федерального бюро розслідувань (ФБР) у справі кібератак на сервери Демократичної партії Сполучених Штатів. Його псевдонім – Profexer.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The New York Times.

«В Україні проживає експерт по шкідливих програмах, який є свідком у справі злому серверів Демократичної партії з боку імовірно російської групи хакерів», – йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання, ім’я чоловіка не розголошують. Та відомо, що раніше він анонімно працював в Dark Web.

У цій справі живий свідок з’явився вперше. Наразі немає жодних доказів, що хакер, принаймні, свідомо працював на розвідку РФ.

Українська поліція відмовилася розголошувати ім’я чоловіка або інші деталі, крім того, що Profexer живе в Україні і наразі не заарештований.

Видання також повідомляє, що Росія використовувала Україну протягом багатьох років в ролі лабораторії для цілого ряду політизованих операцій, що пізніше виникали в інших країнах, включно з електоральним зломом в Сполучених Штатах.

Також, в деяких випадках, спочатку в Україні відбувалися певні види комп’ютерних вторгнень, такі як використання шкідливого ПО для отримання важливої інфраструктури або посилки повідомлень електронної пошти. Пізніше ті ж методи використовувалися в Західній Європі та Сполучених Штатах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:43:08