Новини » Львів 16 серпня, 2017, 0:30
Каплін про закон щодо ТСК: Це атака на Президента

Україні потрібен закон про імпічмент, проте його слід голосувати окремо і не «прив’язувати» до закону про тимчасові слідчі комісії.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Сергій Каплін, народний депутат України.

«Закон про тимчасову слідчу комісію, і цим вміло користуються окремі популісти (Ляшко, Юлія Тимошенко, свого часу Саакашвілі), якраз для того їм потрібен, що у цій «матрьошці» у вигляді закону є норми, які передбачають спрощений режим проведення процедури імпічменту. Отже, вони закидають головну фабулу про тимчасові слідчі комісії, що має реалізувати конституційну норму про контроль з боку парламенту над усіма політичними та іншими процесами», – зазначив Сергій Каплін.

Гість програми пояснив, що процедура імпічменту передбачає створення відповідної тимчасової спеціальної комісії, яка вивчає ступінь і наявність або відсутність злочину Президента для початку процедури імпічменту.

Тому, твердить депутат, коли хтось із «радикалів» чи «біло-сердечних» пропонує прийняти такий закон, то слід мати на увазі, що це – «атака на Президента».

«Президента потрібно позбавити будь-якої форми недоторканності і урівняти повністю – з дояркою і депутатом», – заявив Сергій Каплін.

Обранець вважає, що в Україні потрібен закон про імпічмент, проте його слід голосувати окремо і не «прив’язувати» до закону про тимчасові слідчі комісії. Гість програми також додав, що нинішній регламент ВРУ дозволяє створювати ТСК, була б політична воля.

Сергій Каплін, коментуючи питання щодо рейтингу, зауважив, що його можна «надути», як це зробив Вадим Рабинович за допомогою свого спонсора – Віктора Медведчука.

«Його (Рабиновича. – Ред.) риторика про те, що Медведчук допомагає звільняти наших в’язнів, через якого, через Медведчука, вони, власне, опинилися у полоні, є прямим доказом підготовки інтеграції Медведчука у команду Рабиновича пізніше, до виборів», – заявив Сергій Каплін.

Продовжуючи тему щодо рейтингів, гість програми закликав дочекатися виборів.

«Я пам’ятаю свої перші вибори, мені соціологи давали 2-3 відсотки. Я прийшов із результатом 33 відсотки», – наголосив політик.

Сергій Каплін також спрогнозував, що у ВРУ наступного скликання буде фракція соціалістів та соціал-демократів.

«І наступним Президентом буде соціаліст», – заявив нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:47 :57