Новини » Події 80

Затриманий в окупованому Криму українець служив у ЗСУ, однак був звільнений

Затриманий в окупованому Росією Криму громадянин України Геннадій Лемешко

Затриманий в окупованому РФ Криму громадянин України Геннадій Лемешко служив у Збройних силах України за контрактом і був звільнений у травні поточного року, повідомляють в управлінні зі зв’язків з громадськістю ЗСУ.

«Ця людина проходила військову службу у Збройних силах України за контрактом з листопада 2016 по травень 2017-го. Він був звільнений за статтею «службова невідповідність», – повідомив співробітник управління Юзеф Венскович агентству Інтерфакс-Україна у вівторок.

Ю.Венскович уточнив, що Г.Лемешко проходив військову службу в одному з підрозділів Сухопутних військ ЗСУ і був звільнений з огляду на систематичне порушення дисципліни.

Як повідомлялося, ФСБ РФ у вівторок уранці заявила про запобігання в окупованому Криму низці диверсій проти об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення півострова і затримання «агента Служби безпеки України» – громадянина України Геннадія Лемешка. Київський районний суд Сімферополя постановив заарештувати Г.Лемешка на два місяці – до 13 вересня цього року.

У СБУ заявили, що затримання начебто їхнього «агента» є черговою провокацією і фейковою новиною, яку російська сторона використовує для залякування населення півострова.

Loading...
Loading...
Loading...