Новини » Політика 15 серпня, 2017, 18:25
Вину Януковича потрібно доводити навіть якщо його не буде покарано, – нардеп

Вину Януковича потрібно доводити, навіть розуміючи, що його не буде покарано.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Сергій Рудик, народний депутат.

«Маємо, що маємо, Майдан переміг і ми, як би це не було прикро, перенесли термін (засудження Януковича і його поплічників ред.) із шістнадцятого на сімнадцятий рік і послідовно доводити свою позицію. Ми мусимо, не зважаючи на всі обставини доводити крок за кроком цю вину, навіть розуміючи, що Янукович, швидше за все не буде покараний у фізичному сенсі цього слова за його життя. Але інших варіантів у нас нема», – заявив Сергій Рудик.

Окрім цього, нардеп наголосив, що Янукович є ключовим свідком і на даний момент Росія його не випустить. 

«Сторона захисту Януковича усвідомлює, що фізичне покарання навряд чи відбудеться, розуміючи що знаходиться він у Росії, розуміючи що поки там Путін ніхто його звідси, швидше за все, не випустить, оскільки він є заручником цієї ситуації. Оскільки, в цій ситуації він ще грає проти Росії, яка заперечує свою присутність на Донбасі. Щодо Криму ситуація вже вирішена. Для них це ключовий свідок. Вони його з цієї точки зору ніколи не випустять і ми його ніколи не побачимо. Наша система правосуддя, швидше за все, його ніколи не побачить, принаймні, поки є Путін», – зазначив пан Рудик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 12:36 :35