Новини » Політика 15 серпня, 2017, 22:40
Скасування депутатської недоторканності зробить ВРУ підконтрольною узурпатору, – Матвієнко

Скасування депутатської недоторканності абсолютно не здешевить українську політику. Більше того, при такій судовій системі, при такій прокурорській системі, якщо ви скасовуєте депутатську недоторканність, ви отримуєте абсолютно підконтрольний парламент узурпатору, а ми знаємо прізвище цього узурпатора.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) заявив письменник, публіцист Костянтин Матвієнко.

«Скасування депутатської недоторканності абсолютно не здешевить українську політику. Більше того, воно перетворить політику у такому разі на кориду. При такій судовій системі, при такій прокурорській системі, якщо ви скасовуєте депутатську недоторканність, ви отримуєте абсолютно підконтрольний парламент узурпатору, а ми знаємо прізвище цього узурпатора. Але все-таки, має бути закон на пропорційній основі, коли партії справді відповідатимуть за весь склад парламенту, а не за його половину, це надзвичайно важливо», – наголосив Костянтин Матвієнко.

Гість програми зауважив, що за всю історію українського парламентаризму, окрім останнього «кейсу Луценка», який виконав чимало подань на притягнення до відповідальності нардепів, парламент завжди давав згоду, якщо було обґрунтоване подання Генпрокурора.

«Відмов практично не було. Тому у парламент йдуть не за недоторканістю, а тому що парламент являє собою бізнес-клуб. Фактично, система української держави являє собою продовження системи організованої злочинності і одним із чинних аргументів цієї злочинності виступає саме парламент», – заявив Матвієнко.

Письменник також наголосив, що у парламенті сьогодні є чимало антиукраїнських лобістів, які суперечать національним, політичним та економічним інтересам.

«Та попри це, я не можу сказати, що у нас вже не настільки все погано. Те саме НАБУ, при усіх претензіях до нього, це саме той мікроскоп, який показав, що насправді відбувається в українському політикумі. Наступний крок – закон на пропорційній основі, але на превеликий жаль фракції зроблять все, аби його не прийняти. А що стосується недоторканості, то справді, з ножем на мерці не діє ніяка недоторканість, але все, що стосується депутатської діяльності, мусить мати імунітет» – наголосив Костянтин Матвієнко. 

 

Читайте також:  У соцмережах коментують баталії за недоторканність

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 09:44 :12