вівторок, 15 серпня, 2017, 1:05 Суспільство
Російські бойовики підпалюють поля і села, щоб витіснити з позицій наших бійців

Зараз бойовики обстрілюють позиції ВСУ здалеку. Втім, бійці АТО не виключають можливого наступу ворога.

Російсько-окупаційні війська продовжують обстріл позицій українських захисників, нехтуючи так званим «хлібним перемир’ям», – повідомляє sprotyv.info з посиланням на 5 канал.

Більш того, своїм вогнем намагаються підпалити поля, щоб, скориставшись задимленням, наблизитися до позицій армійців у Новотошківкі, яку захищає 58-я мотопіхотна бригада.

Боєць 58-ї мотопіхотної бригади розповідає, що обстріли почалися в неділю ввечері. Цілилися бойовики по їх позиціях, а потрапили в поле. Загорілася стерня, після чого вогонь перекинувся на житлові масиви.

«Було підпалено село Донецьке. Фактично, вони його і підпалили... трасуючими кулями, СПГ, мінометами», – говорить військовий «Хантер».

Армійці кажуть, що зараз бойовики обстрілюють їх позиції здалеку. Разом з тим бійці АТО не виключають можливого наступу. А поки, ховаючись, найманці зміцнюють позиції.

«Вони риють собі зараз траншеї. Вони починають робити систему такої павутини. Тобто, риють траншею до спостерігача, щоб мінімізувати себе на землі», – розповідає боєць.

Після чергового підриву, повідомляють побратими – зміцнитися бойовики намагаються в сірій зоні, істотно наблизившись до українських позицій. «Вони намагаються відтіснити нас від Жолобки для того, щоб контролювати дорогу. Тобто, відрізати нам шлях. Зараз виявили групу копачів – які намагаються окопатися, і спостерігача – який нас контролює», – зазначає військовий.

Щоб виключити повзучий наступ бойовиків, військові п’ятдесят восьмий бригади відкривають попереджувальний вогонь в їхній бік.

«Я думаю, там ідіоти якісь приїхали. Вони програють і не будуть потрібні ні Росії, ні нам, нікому. У кращому випадку, вони відсидять. У гіршому – їх вб’ють свої ж», – переконаний армієць Сергій.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:26:09