Новини » Політика 15 серпня, 2017, 15:59
Майкл Ельман давно пов’язаний з Росією, – політолог

Стаття у New York Times щодо начебто постачання українських ракетних двигунів КНДР – це чистої води антиукраїнська акція. Адже Росія у будь-який спосіб намагається зупинити євроінтеграцію України.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Кирило Сазонов.

«Матеріал експерта з ракет із Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкла Ельмана, який надав інформацію про те, що, ніби, ДП «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» («Південмаш», Дніпро) причетний до передачі ракетних технологій КНДР, багато років пов’язаний з Росією. Вже навіть було спростування від нього, від «Південмашу» та РНБО», – розповів Сазонов.

Він додав, що публікація –  «інформаційний фейк, який дуже нагадує президентство Кучми, коли той почав «дрейфувати» від Росії в бік Європи». Тоді виник скандал з «Кольчугами» (станція радіотехнічної розвідки, – ZIK), котрі начебто постачали в Ірак. Звичайно, ніяких «Кольчуг» не було, їх так і не знайшли, але осад залишився. І після скандалу Кучму змушували співпрацювати з Росією, адже тоді Україна припинила процес євроінтеграції.

 «Зараз відбувається теж саме. На Луб’янці не переписують проекти, вони просто вписують нові тези у них, а схеми залишаються старі. Тобто це чистої води антиукраїнська акція. Інша справа, що вона стала дуже гарною перевіркою  для деяких українських політиків. Адже одні почали, не розбираючись в ситуації, захищати інтереси країни, а інші навпаки. Юлія Тимошенко одразу сказала про санкції для України та катастрофу для неї. Тому Росія, фактично, підставила своїх прибічників в Україні і це плюс», – додав він.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила про те, що Україна може потрапити під санкції і залишитись без будь-якої зовнішньої допомоги цивілізованого світу у зв’язку зі скандалом щодо постачання зброї в КНДР. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 12:10 :57