Новини » Політика 15 серпня, 2017, 18:08
Каплін: Саме мені належить правка про збільшення «мінімалки»

Без профспілок не було б збільшення мінімальної зарплати в Україні. До прем’єра було подано цілий пакет вимог, але, на жаль, він не взяв до уваги частину вимог, які б задовольнили бізнес.

Про це в програмі «HARD» з Влащенко (в ефірі о 19:00-20:00 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України Сергій Каплін.

«Гройсман, звичайно ж, не розповість того, що розповім я, адже збільшення мінімальної зарплати він записує собі в актив. Але це була важка кількагодинна дискусія керівників профспілок з прем’єром за моєї участі. Якщо проаналізувати, то можна побачити, що це саме моя правка як представника профспілок у Верховній Раді України про збільшення мінімальної зарплати до 3 200 гривень», – розповідає Сергій Каплін.

За його словами, для цього було проведено 4 масштабні акції, на одну з яких з усієї країни приїхало близько п’ятдесяти тисяч людей.

«Ми переконали Гройсмана, а потім з ним ще переконували окремі фракції в необхідності підняття мінімальної зарплати. В певній мірі бізнес відреагував на це неадекватно, але він не міг інакше. Я пропонував Гройсману цілий пакет компенсаторів, які б задовольнили потреби бізнесу і мінімізували різні ризики», – пояснив народний депутат України.

Проте, зізнається він, впливу Прем’єр-міністра України було недостатньо, щоб це зробити.

«Я не кажу, що підняття мінімальної зарплати – це якесь феєричне досягнення. Я говорю про те, що це було здійснено за допомогою профспілок. Це були наші вимоги, але з цілого пакету вимог Гройсман, на жаль, не взяв іншу частину, яка зокрема стосувалася компенсації для бізнесу», – зауважив нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 13:03 :06