Новини » Політика 15 серпня, 2017, 17:50
Каплін розповів про імовірне об’єднання соціалістів із соціал-демократами

Соціал-демократична партія планує створити об’єднання із Соціалістичною партією та профспілками. Останні переживають зараз непрості часи, але потрібно зробити все для того, щоб відновити їх як державний інститут.

Про це в програмі «HARD» з Влащенко (в ефірі о 19:00-20:00 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України Сергій Каплін.

«Соціал-демократична партія планує об’єднатись із партією, яку очолює Микола Садовий – Соціалістичною партією України. Цій партії вже 27 років, вона зберегла всі свої районні осередки», – розповів Сергій Каплін.

Також він відповів на чутки про те, що Ілля Кива очолив Соціалістичну партію.

«Кива не очолив жодну партію, він може очолити лише партію «любителів Авакова», – заявив народний депутат України.

До того ж він розповів, як відбувається формування партії.

«Зараз я об’їжджаю обласні центри, де ми збираємо керівників районних організацій Соціалістичної партії. До нашого альянсу увійдуть Соціал-демократична партія, Соціалістична партія та частина профспілок», – зазначив нардеп.

За його словами, в Україні більше немає політичних сил з соціалістичною ідеологією.

«Я б попросив не говорити про зв’язок профспілок із Фірташом. Жодного зв’язку між ними немає. Зараз профспілки переживають непрості часи. Це абсолютно самостійна структура. Я віддам частину свого життя для того, щоб відновити їх як державний інститут. Я вже багато зробив для цього», – розповів Сергій Каплін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 03:11 :06