Новини » Львів

Каплін про «ракетний скандал»: Це чітко спланована кампанія для дискредитації країни

«Ракетний скандал» – це провокація росіян, і свідченням цього є періодичність появи публікацій у світових ЗМІ. Проте Україна за останній рік нічого не зробила для контрпропаганди.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Сергій Каплін, народний депутат України.

Обранець припустив, що у «ракетного скандалу», в епіцентрі якого опинилася Україна, є два витоки.

«Перший – бажання Російської Федерації проводити пропагандистську кампанію у Європі і світі, націлену на платників податків – американців, шведів, німців, французів… Усіх, хто складає цей «кошик» для України – фінансової підтримки у вигляді Світового банку і Міжнародного Валютного Фонду. І в майбутньому – передачі летальної зброї, адже фінансувати цей проект, цю міжнародну геополітичну ініціативу будуть платники податків Штатів та європейських країн», – зазначив Сергій Каплін.

На думку депутата, про те, що це була провокація росіян, і свідченням цього є періодичність появи публікацій у світових ЗМІ.

«Це кампанія, чітко спланована, для дискредитації країни», – заявив Сергій Каплін та наголосив, що Україна за останній рік нічого не зробила для контрпропаганди.

«Ми не попередили світ, що подібні провокації можливі, при чому, ми мали такі прецеденти – і з «Кольчугою», та іншими речами, які дискредитували нашу країну», – зазначив гість програми.

Третя складова, вважає депутат, полягає у тому, що не можна виключати і те, що співпраця у цьому контексті таки відбувалася.

«Я не впевнений у команді Турчинова і Пашинського, у тому, що вони таємно, для надприбутків не організовували подібне», – заявив Сергій Каплін.

Депутат розповів, що подав документи для того, щоб створити тимчасову слідчу комісію з нардепів у ВРУ для пуьлічної дискусії і вивчення питання, чи таке відбувалося, чи не відбувалося.

Нагадаємо, учора «The New York Times» з посиланням на фахівця з ракетних питань Міжнародного інституту стратегічних досліджень поширила припущення, що найбільш імовірним постачальником технологій для двигуна корейської МБР є українське державне підприємство «Південмаш».

Loading...