Новини » Економіка

Україна посідає перше місце за темпами розвитку ринку зрідженого газу, – Рябцев

За темпами розвитку український ринок зрідженого нафтового газу займає перше місце у світі. Однак, держава на це, наче, не звертає уваги. Зокрема, цей вид палива узагалі кудись зник із правил роздрібної торгівлі.

Про це  в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів експерт з енергетичних питань Геннадій Рябцев.

За темпами розвитку український ринок зрідженого нафтового газу займає перше місце не лише серед європейських держав, а й у всьому світі.

«Низька платоспроможність українських споживачів призвела до того, що бензин потрохи витісняється цим ресурсом», – зазначив Рябцев.

Тож саме на нього державі слід звертати увагу. Однак, і у правилах роздрібної торгівлі, і в стандартах, які б мали прийняти ще до кінця 2015 року, цей ресурс «взагалі кудись зник».

«В енергетичній стратегії до 2030 року, яку ухвалили ще у 2006-му, було поставлено за мету довести частку зрідженого нафтового газу на ринку вуглеводів автомобільного моторного палива до 15 відсотків. Цю кількість ми маємо вже зараз», – зазначив експерт.

Такі показники свідчать, наскільки швидко розвивається конкретний ринок.

«Однак дії окремих органів влади є нецивілізованими. Та я б не став думати, що пан Медвечук має настільки великий вплив на Службу безпеки України, щоб вимагати від неї преференцій для своїх власних компаній», – зазначив Геннадій Рябцев.

Loading...