Новини » Економіка 14 серпня, 2017, 14:59
У «Залізничнетеплоенерго» стверджує, що має 70 млн грн збитків в рік через втрати гарячої води

Як повідомляють у ЛКП «Залізничнетеплоенерго», підприємство провело аналіз споживання гарячої води мешканцями Залізничного району. Для аналізу порівняли покази загальнобудинкових лічильників і суму показів поквартирних лічильників. Різниця коливається в межах 55%. Відповідно, це становить 70 млн грн збитків для підприємства через втрати в гарячій воді.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«ЛМКП «Львівводоканал» встановив прилади обліку холодної води в усіх наших ЦТП. Тому ми маємо можливість порівняти, скільки ввійшло гарячої води в систему гарячого водопостачання і скільки нарахувань ми виставили до оплати мешканцям, відповідно до показів поквартирних лічильників. Втрати сягають близько 55%.

Отримавши такий результат, ми вирішили зробити більш глибший аналіз у будинках, де є ІТП. Ми порівняли покази в міжопалювальний період, коли подаємо лише гарячу воду. Різниця показів приладів обліку ІТП і поквартирних лічильників показує такі ж втрати.

Це однозначно свідчить, що є втрати в загальнобудинковій мережі. Це може бути через несанкціонований відбір, недосконалість наших лічильників, які дають можливість втручатися в їх роботу», – розповіла Ярослава Єлфімова, заступник директора з економічних питань ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

За її словами, з усіх споживачів ЛКП «Залізничнетеплоенерго» 46% щомісяця стабільно не споживає гарячої води. Жодних показників вони не подають. З решти, 54% – близько 40% показує споживання гарячої води менше як 1 м3.

«Тому ми створили рейдові групи, які ходять по квартирах і знімають покази. Якщо бачимо, що людина подавала значно нижчі показники, ніж зафіксував її прилад обліку, то виставляємо їй до оплати цю різницю. Якщо протягом трьох днів вона не оплачує, то звертаємось у правоохоронні органи, у зв’язку з тим, що відбувся факт крадіжки», – додала Ярослава Єлфімова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:53 :35