Новини » Політика 14 серпня, 2017, 21:35
Тільки 5% чинних суддів Верховного суду мають шанс потрапити до нового складу, – член ВРП

У мене є інформація, що тільки 5% суддів Верховного суду мають шанс пройти у новий Верховний суд.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Павло Гречківський, член Вищої ради правосуддя.

«У мене є інформація, що тільки 5% суддів Верховного суду мають шанс пройти у новий Верховний суд», – заявив гість програми.

Павло Гречківський каже, що судова реформа Україні вкрай потрібна.

«Але варто зауважити, що ця судова реформа займає певний час. Перша частина судової реформи – це конкурс суддів до Верховного суду, який зараз завершився, наступний етап – конкурс до апеляційних судів, пізніше, до місцевих. І тільки після того, як запрацюють всі ці суди, як туди прийдуть «свіжі обличчя», з іншим розумінням права, не комуністичним, можливо тоді і збільшиться довіра до судів»,– вважає член ВРП.

Павло Гречківський зауважив, що раніше в законі про суд було написано, що суддя повинен керується своєю політичною свідомістю, однак зараз, як каже Гречківський, це потрібно викоренити.

«Потрібно привчити людей, що Конституція є непорушна, що право власності також є непорушним. Та попри це, я вважаю, що на сьогоднішній день прогнозувати результати судової реформи – це марна справа. Нам потрібно подивитися, як ці суди, які завдяки судовій реформі будуть створені і люди туди будуть набрані, як вони будуть працювати і чи буде задоволене суспільство», – підсумував член ВРП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 13:02 :18