Новини » Політика 14 серпня, 2017, 21:47
Гречківський розповів, як слідство перетворило його товариша в поплічника

Людина, яку слідство вважає поплічником Павла Гречківського насправді є його товаришем, з яким він разом навчався в інституті.

Про це ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив Павло Гречківський, член ВРЮ щодо звинувачення його у вимаганні 500 тисяч доларів за незаконний вплив на судове рішення.

«Це не поплічник, це мій товариш Олег Шкляр, ми разом з ним навчалися в інституті. Із матеріалів справи мені відомо, що його затримали при тому, що йому було передано 51 тисячу доларів США. Згідно із рішення Печерського суду він був звільнений під заставу, і мені не відомо де він зараз знаходиться. Мені було заборонено з ним спілкуватись ухвалою суду», – розповів Павло Гречківський. 

За словами пана Гречківського, дуже дивною виглядає ситуація, коли його друг нібито бере гроші, але йому не інкримінують хабара. На його переконання це була провокація.

«Я розумію що відбулось, розумію чому із матеріалів слідства. Щоб взяти хабар потрібно бути особою, яка згідно своїх службових повноважень може надати вигоду тому, хто платить цей хабар. Якщо пан Олег брав гроші і був посередником, то чому мені не інкримінують хабар? Я вважаю, що це була провокація», – переконаний член ВРЮ. 

Як зауважив гість програми, організатори провокації мають домовленість з прокуратурою, аби мати можливість спливати на цю справу.

«Якщо це дійсно була провокація і мої слова правильні, то потрібно розуміти, що було якесь замовлення і мабуть були якісь домовленості саме з органами прокуратури. І якби цю справу віддали за підслідністю, там де вона має бути згідно закону, то вочевидь прокуратура не змогла б впливати на цю справи», – констатував пан Гречківський. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 00:26 :33