Новини » Політика 14 серпня, 2017, 22:05
Член Вищої ради правосуддя: кримінал проти мене – через конфлікт нардепа і бізнесмена

Кримінальне провадження щодо шахрайства в особливо великих розмірах проти член ВРЮ Павла Гречківського відкрили через конфлікт між нардепом і бізнесменом.

Про це пан Гречківський заявив в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Це не слід Мартиненка, але це політична справа з іншого боку. Це гучний конфлікт між двома впливовими людьми, між народним депутатом і бізнесменом. Тут зіграла роль політика. Ці події відбувалися 21 вересня. Що відбувається? Штучно створюється злочин. Він би відбувся навіть, коли б я був закордоном, тому що він не залежав від моєї волі», – переконаний Павло Гречківський. 

За словами гостя програми, відкривши кримінальне провадження проти нього хтось таким чином хотів залякати інших членів Вищої ради юстиції.

«А тепер подивимось, що відбувалось, коли стався цей злочин. 30 вересня минулого року вступали в силу зміни до конституції в частині правосуддя. Таким чином Генеральний прокурор і міністр юстиції втрачають свою присутність і перестають бути членами вищої ради юстиції. З цього починається політика. Всі розуміють, що стартує судова реформа, що буде проводитись конкурс. Мене штучно намагались вилучити з конкурсу і маю підозру, що не тільки мене», – зазначив член ВРЮ. 

Також пан Гречківський сказав, що пов’язувати його з одіозним нардепом Грановським марна справа, бо вони навіть не знайомі.

«Питання ще в чому. За мною немає нікого з політиків, а з Олександром Грановським я навіть не знайомий. Питання в іншому. Для того, аби поставити на місце всіх членів Вищої ради юстиції потрібно показати дивіться, що ми можемо робити. От в цьому є політика в моїй справі», – вважає Павло Гречківський.

До слова, пан Гречківський розповів, що у кримінальній справі щодо вимагання 500 тисяч доларів за незаконний вплив на судове рішення йому не висували звинувачень у хабарництві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 14:23 :21