Новини » Політика 14 серпня, 2017, 21:05
Член ВРЮ відреагував на чутки про спільний бізнес із Артуром Ємельяновим

Оздоровча компанія «Сесіль» ніколи не була власником землі на Жуковому острові. Я хотів побудувати будинок, а для того, щоби це зробити на орендованій землі, потрібно стати співвласником компанії. Мені зробили пропозицію і я дійсно купив на певний час частину компанії. Але Ємельянова там не було.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Павло Гречківський, член Вищої ради юстиції, коментуючи чутки про спільний бізнес із екс-заступником голови Вищого господарського суду Артуром Ємельяновим.

25 квітня 2014 року на з’їзді адвокатів Павла Гречківського було обрано до ВРЮ. Однак, як зауважила ведуча програми, чимало журналістів пишуть, що сам процес обрання проходив не дуже гладко, зокрема, був підкуп делегатів з’їзду.

«Ви знаєте, ті люди, які про це писали, вони дуже поганої думки про адвокатів. Не можна купити право голосу адвоката за будь-яку знижку у будь-якому готелі. До речі, до Вищої ради юстиції я був обраний два рази», – зазначив гість програми.

Окрім цього, Павло Гречківський розповів, що ніколи не мав відношення до охоронної фірми «Варта1», яка блокувала приміщення, де у 2014 році проходив з’їзд адвокатів.

«Перше – я ніколи не був власником охоронної фірми «Варта 1», друге – я ніколи в житі не мав ніяких домовленостей із охоронною фірмою «Варта 1». Вона тоді була там присутня, але цей договір укладала Національна асоціація адвокатів України, бо у нас була інформація, що з’їзд намагатимуться зірвати»,– пояснив Гречківський.

Щодо чуток про спільний бізнес із екс-заступником голови Вищого господарського суду Артуром Ємельяновим Павло Гречківський додав, що інформація про спільне володіння земельною ділянкою на Жуковому острові не відповідає дійсності.

«Для того, щоб розібратися, потрібно знати певні моменти. Оздоровча компанія «Сесіль» ніколи не була власником землі на Жуковому острові. Я хотів побудувати будинок. А для того, щоби це зробити на орендованій землі, потрібно стати співвласником компанії. Мені зробили пропозицію і я дійсно купив на певний час частину компанії. Але, коли я зрозумів, що у мене там не получиться бізнесу, бо в засновниках був не лише я один, я продав цю компанію і з 2013 року не маю до цієї компанії жодного відношення», – запевнив член Вищої ради юстиції.

Павло Гречківський додав, що співвласником компанії «Сесіль» Артур Ємельянов не був, натомість, як сказав Гречківський, співвласником була Ємельянова, можливо, дружина Артура Ємельянова, а також ще якась юридична особа. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 13:17 :46