неділя, 13 серпня, 2017, 5:10 Політика
У 2015 році Турчинов був головним ідеологом знищення холдингу «Вєсті», – Гужва

Уже минуло два роки, як Олександр Турчинов і його люди боролися з видання «Вєсті». Але з’ясувалося, що він і далі хоче мого арешту.

Про це розповів журналіст Ігор Гужва в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK.

«Так, дійсно у 2015 році у мене була точна інформація, що Турчинов, а також його людина Сергій Білан, яка очолює податкову поліцію, дійсно були головними ідеологами і зачинателями боротьби проти видання «Вєсті», – розповів Гужва.

Більше того, він сказав, що вони досі хочуть посадити його до в’язниці.

«Нещодавно я розмовляв з людиною, яка спілкується з оточенням Турчинова і він передавав мені, що вони і далі налаштовані зі мною з’ясувати стосунки. І навіть було сказано, це до речі ще було до мого арешту, що або він виїжджає із країни, або ми його саджаємо до в’язниці», – додав він.

Нагадаємо, 22 червня 2017 року разом зі своїм помічником були затримані співробітниками поліції і прокуратури при отриманні 10 тис. доларів за нерозміщення на сайті компромату на депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька, який повідомив про шантаж в поліцію 31 березня. За версією журналіста, це йому безуспішно пропонували гроші за зняття матеріалів про «Радикальної партії». Адвокатом Гужви стала колишній міністр юстиції і помічник Віктора Януковича Олена Лукаш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 10:46:42