неділя, 13 серпня, 2017, 12:10 Події
Стало відомо, хто з «регіоналів» заважав зміцнювати кордон з Росією
Проект Стіна
Проект Стіна

Одіозні українські політики, які згодом закінчили свою політичну кар’єру у лавах Партії регіонів, активно заважали демаркації і перекриття україно-російського кордону.

Про це заявив екс-заступник глави Державної прикордонної служби України Павло Шишолін у коментарі «Апострофу».

«Коли Росія була дружньою державою, нам не дозволяли робити багато речей на кордоні хоча б для того, щоб скоротити кількість незаконних мігрантів та порушень, контрабандного переміщення вантажів. Свого часу, близько 10 років тому, коли Микола Азаров був народним депутатом, а Олександр Єфремов – головою Луганської ОДА, ми в Луганській області почали робити рови для того, щоб автомобілі не перетинали кордон, а в стороні від лінії кордону встановлювали дротяні загородження. Як тільки ми провели перші інженерні заходи, у Раді Азаров підняв крик, що ми відгороджуємося від братнього народу, і нас таврували як відсторонених людей в державі», – розповів Шишолін.

Він зазначив, що на кордоні з Росією вже давно потрібно було створювати певну систему інженерних споруд для забезпечення надійної охорони кордону.

«Це однозначно. Всі заходи, які проходять на кордоні, лунають із боку політики держави. А назви «Стіна», «Європейський вал»- це все для краси. Це піар-проекти і змагання, хто краще назве», – додав Шишолін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 11:29:27