неділя, 13 серпня, 2017, 16:45 Світ
Швидка приїде швидше, якщо у вас Android

Європейська асоціація аварійних номерів (EENA) займається активним просуванням технології поліпшеної мобільної геолокації (AML), яка дозволяє з високою точністю встановити місце розташування людини, що дзвонить в екстрену службу. Незважаючи на те, що компанії Apple практично нічого не вартує включити підтримку цієї технології в iOS, компанія з якоїсь причини відмовляється інтегрувати рішення, яке допоможе врятувати тисячі життів.

Про це повідомляє newsyou.

За словами експертів, при використанні AML розташування абонента визначається приблизно в 4000 разів точніше, ніж за допомогою стандартних засобів мобільного гаджета. При цьому абоненту не потрібно робити ніяких додаткових дій: достатньо лише зателефонувати в екстрену службу, і його місце розташування миттєво буде встановлено.

Примітно, що коли асоціація звернулася з аналогічним проханням до Google, компанія Сундара Пічаї з радістю відгукнулася. Таким чином, користувачі Android в даному відношенні знаходяться в більш вигідному становищі, ніж власники iPhone або iPad.

Судячи з усього, в цій ситуації ми знову зіткнулися з бажанням Apple захищати максимальну кількість особистих даних користувачів iOS. Все-таки, якщо конфіденційні відомості виявляться в руках представників служб порятунку, є ризик, що вони виявляться і в розпорядженні зловмисників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 14:00:24