неділя, 13 серпня, 2017, 11:40 Світ
Росія програла основну битву – Москві напророкували роки забуття

Росія безнадійно програє протистояння Заходу у військово-політичному плані.

Таку думку в ефірі «Обозреватель.LIVE» висловив військовий експерт Олег Жданов.

«Тут, фактично, Росія програла основну битву. Мені здається, що їхня головна стратегічна помилка, що вони воюють методами XIX-XX століття. Президент Росії почав завойовницькі війни по територіях. Території – це минуле століття. Зараз всіх цікавить ринок збуту. Це головне, це поштовх для розвитку економіки, куди збувати ту продукцію, яку ти виробляєш. Поки вони займалися «збиранням земель руських», США зайнялися експансією на європейський ринок. І, фактично, вони виграли цю війну», – вважає експерт.

Також, за його словами, для Європи відбудеться зміна «газової голки» з російської на американську.

«Технології сланцевого буріння і технологія скраплення газу робить американський газ дешевше, ніж російський газ. Експансія США на ринок Європи практично виграна. До речі, Меркель це дуже розуміє. Звідси і її спроби лобіювати Північний потік-2, і спроби протистояти американській експансії», – зазначив він.

Крім того, Жданов упевнений, що зараз Кремль не має навіть що запропонувати взамін Вашингтону.

«Росія зараз буде посилювати методи в плані пропагандистської війни, але це вже постфактум або биття по хвостах. Тому що Захід розуміє згубність цього впливу. Їхні спецслужби досить сильні, і зараз будуть працювати на протидію. На сьогоднішній день у Росії навіть немає «розмінної монети», з якою вона б могла вийти на переговори з США», – підсумував експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 13:59:18