неділя, 13 серпня, 2017, 17:45 Події
Почався зворотний відлік: Експерт пояснив, як США будуть вбивати режим Путіна в Росії

Нові санкції США проти Росії накладено таким чином, щоб знизити вплив Москви на європейські еліти, унеможливити технологічний розвиток країни, а також прискорити падіння режиму президента Володимира Путіна.

Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович в інтерв’ю «Апострофу».

«Санкції накладено такі і так, що почався зворотний відлік режиму Путіна. Ці санкції спрямовано не на те, щоб показати Росії, що її дії неприйнятні, що потрібно повертатися до клубу цивілізованих держав, а саме спрямовані прямо на те, щоб знести встановлений режим Путіна. Це не попередження, а наступ з боку Сполучених Штатів – це дуже хороша звістка для нас. Вони валять путінський режим і його вплив на Європу», – заявив Арестович.

За його словами, другою метою є нівелювати вплив Росії на Європу і її політичну еліту, яка з 70-х років корумпувалась Кремлем.

«Це велика проблема, яка зав’язана на нафтогазовий ринок Європи. Американці б’ють по ним цими санкціями, щоб обрушити основне джерело доходу путінського режиму – поставки енергоносіїв в Європу. Друга мета санкцій – зламати вічний механізм корупції європейських економічних і політичних лідерів, пов’язаний з угодами з Росією. Це удар по сформованому порядку в Європі. Це важливе геополітичне рішення «, – додав експерт.

У той же час він підкреслив, що у Росії достатній запас міцності, щоб досить довго існувати під санкціями.

«Запас міцності у Росії набагато більший, ніж ми звикли собі думати. Санкції не вбивають російський холодильник прямо зараз, хоча в значній мірі вже вбивають, а спрямовані на те, щоб через 10 років Росія назавжди програла цивілізаційну гонку з Заходом», – говорить Арестович.

Він також зазначив, що нові санкції спрямовані на руйнування існуючого в Росії режиму.

«Цими санкціями путінський режим почали бити і душити. Вони працюють таким чином, що подальше існування путінського режиму стає невигідним самій Росії – це головне. Санкції – це така стамеска, яка відокремлює путінський режим від Росії. Таким чином Захід говорить: «Росія – гут, а путінський режим – не гут». Доки самі росіяни не зрозуміють, що існування путінського режиму вбиває їх цивілізаційну перспективу», – підсумував експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 14:00:17