неділя, 13 серпня, 2017, 14:15 Події
Найбільші в Україні кавун, диню та гарбуз обрали на фестивалі

На Херсонщині у місті Гола Пристань у суботу відбувся ХIV Всеукраїнський фестиваль «Український кавун – солодке диво», на якому визначили найбільші вирощені цього року в регіоні кавун, диню та гарбуз.

Про це розповів Голопристанський міський голова Олександр Бабич, – повідомляє Укрінформ.

«На фестивалі найбільшими визнані кавун вагою 17,7 кілограмів, диня вагою 5,5 кілограмів та гарбуз вагою 38 кілограмів. Їх виростили фермери Голопристанського та Олешківського районів. Переможців нагороджено цінними призами», – розповів Бабич.

За його словами, на ХIV Всеукраїнський фестиваль »Український кавун – солодке диво», що проходив на міській набережній, завітали близько 5 тис. людей – безпосередньо учасників заходу та гостей. І не лише з Херсонщини, а й з інших регіонів України. Зокрема, з Полтавської, Кіровоградської, Київської областей та міста Києва.

На фестивалі було розгорнуто майже 60 виставок-продажів баштанних культур, іншої сільгосппродукції, а також виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Під час фестивалю відбулися концертна програма творчих колективів міста, а також парусна регата, ігри, конкурси і розваги. «Учасники парусної регати отримали в нагороду 50 кавунів», – повідомив мер Голої Пристані.

Як відомо, на ХІII Всеукраїнському фестивалі «Український кавун – солодке диво», що відбувся у Голій Пристані 20 серпня 2016 року, найбільшими були кавун вагою 23,075 кг, диня вагою 6,7 кг та гарбуз вагою 47,25 кг.

Читайте також: Вчені розповіли від яких хвороб здатна врятувати диня

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 14:49:52