неділя, 13 серпня, 2017, 5:25 Суспільство
Меркель розпочала передвиборчий тур

Канцлер ФРН Ангела Меркель розпочала свій передвиборний тур за 6 тижнів до дня голосування, у суботу, відвідуванням Дортмунда.

Про це повідомляє https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2285018-merkel-rozpocala-peredviborcij-tur-z-dortmunda.htmlУкрінформ.

«Вибори ще не вирішені», – заявила вона у своєму виступі.

Незважаючи на те, що рейтинг блоку консервативних християнських партій – ХДС і ХСС – зараз найвищий і відрив від конкурентів великий, розслаблятися не варто.

В ході свого туру по країні глава Християнсько-демократичного союзу планує побувати у 50 пунктах.

Третього вересня мають відбутися перші і єдині теледебати Меркель і кандидата від Соціал-Демократичної партії Мартіном Шульцем, який веде свою кампанію вже багато тижнів, у той час як його основна конкурентка спокійно проводила відпустку в італійських Альпах.

В ході виступу в Дортмунді Меркель окремо зупинилася на автомобільній темі, згадала дизельний скандал, помітивши, що довіру до галузі «зруйновано заметанием сміття під килим». Меркель закликала автомобілебудівників виправити помилки і пообіцяла допомогу від держави.

Проведений минулого тижня опитування показало, що задоволеність німців роботою їх канцлера впала за місяць на цілих 10 процентних пунктів до 59%. Аналітики пояснюють це скандалами, сотрясающими автопром країни.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 14:00:44