неділя, 13 серпня, 2017, 15:15 Суспільство
Лойко: Крим повернеться до України у єдиному випадку

Окупований Російською Федерацією Крим може повернутися до України відразу після падіння режиму Путіна і у випадку чергового референдуму.

Таку точку зору висловив автор фоторепортажів із зони АТО і двох романів про війну на Донбасі – «Аеропорт» і «Рейс», – Сергій Лойко, – повідомляє «Апостроф».

На думку письменника, окупований Крим змушений буде повернути Україні будь-який російський політик, який змінить нинішнього президента Росії Володимира Путіна. «При Путіні цього не станеться в будь-якому випадку», – додав письменник.

«Крим – це ключ до того, щоб повернутися до світової спільноти, щоб були зняті санкції, без цього ніякі санкції не будуть зняті, так чи інакше, Крим доведеться повертати», – зазначив Лойко.

При цьому, на думку письменника, Крим Україні повернуть «так само, як і вкрали – крадькома, обманом».

Як відомо, раніше Сергій Лойко сказав любителям «рускага мира»: «Ця пропаганда впливає тільки на розріджені мізки тих, кому зовсім плювати. Ну він у першу секунду думає, що йому щось цікаво, а потім він закриває ящик і більше нічим не користується». 

Він також розповів про демократію, пропаганду, про те, чого найбільше боїться Путін, про електоральний штаб президента країни-агресора та безкінечну сагу про Путіна, над якою щодня ламає голову його штаб.

«Більше всього Путін боїться погано виглядати по телевізору, бо він кожного дня в телевізорі. Я уявляю той головний біль, який переживає весь його штаб. У нього ж його електоральний штаб працює без упину з першої виборчої кампанії, тому що кожного дня вони вигадують інформаційний привід. Я уявляю: «– Завтра, що у нас завтра? – Завтра нічого. – Давайте білому ведмедю поставимо клізму. – Білому вставляли. – Тоді давайте цьому. – Туди зараз не долетиш, погода погана. – Принесіть із зоопарку». Словом такі якісь речі, що обов’язково наш «великий герой» має когось пожаліти, когось перемогти, комусь щось подарувати. Це найдовший телесеріал. «Який я класний» він називається», – зауважив письменник.

Читайте також: У Криму буде бійня. Україна зіткнеться з Росією, – оприлюднено пророче інтерв’ю Дудаєва

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 11:38:22