неділя, 13 серпня, 2017, 10:00 Суспільство
Фітнес-блог. Їсти чи не їсти після шостої?
Уляна Депутович
журналіст, фітнес-тренер

Практично всі мої знайомі дівчата у історії свого схуднення мали період, коли вони не їли після 18.00. Відмовляючись від їжі, а дехто й від води аж до ранку наступного дня, вони тішились кожному скинутому граму навіть попри погане самопочуття і насилля над собою.

У мене теж був такий період, ще у шкільні роки, але врешті-решт схуднути мені так і не вийшло. Знайомо? Я розповім, скільки користі в такій «дієті».

Почнемо з простої математики. Навіть якщо прокинетесь о 7-ій ранку й одразу побіжите їсти, без їжі вам доведеться пробути аж 15 годин.

За цей час організм перейде на енергоощадний режим, обмінні процеси сповільняться, а коли ви нарешті поїсте, запуститься так звана суперкомпенсація. Вся глюкоза з їжі буде активно запасатися у вигляді жирку, бо ж хто знає, коли ви «погодуєте» себе наступного разу. Тому при такому способі схуднення ваше мудре тіло буде всякими способами економити таку цінну енергію, витрати якої якраз і необхідні для жироспалення.

Чи будете ви худнути? За умови дефіциту калорій – так. Але таке схуднення – неякісне. Разом із ненависним жиром буде втрачатись і м’язова маса. А чим менше у тілі м’язів, тим менше енергії треба на його утримання.

Тобто тим менше кілокалорій ви можете з’їсти і не набрати при цьому зайвий жирок.

Голодування після 18.00 – неприпустиме, але водночас це не означає, що ви маєте об’їдатись. Ввечері нам не потрібна енергія, тому утримайтесь від висококалорійних вуглеводів: солодкого, хліба, каш, картоплі, фруктів.

Їжте овочі – у них мало калорій і багато корисної клітковини та вітамінів. Їжте м’ясо, рибу, яйця, сир – вони потрібні, щоб не втрачати дорогоцінні м’язи. Тоді ваше тіло буде і гарне, і здорове.

Читайте також: ТОП-3 продуктів, які спалюють жир

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 11:29:03