субота, 12 серпня, 2017, 20:00 Політика
Журналіст Гужва про Лук’янівське СІЗО: Це досвід, який я нікому не бажаю отримати

Перебування у будівлі Лук’янівського СІЗО було не з приємних, адже сама споруда є у запущеному стані, а ще тут важка атмосфера.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Ігор Гужва, журналіст.

Нагадаємо, 22 червня у редакції видання «Страна.ua» провели обшук. Після обшуку головреда Ігоря Гужву забрали до СІЗО. Генпрокуратура заявила, що Ігор Гужва вимагав та отримав 10 тисяч доларів за нерозміщення компрометуючих матеріалів на народного депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька.

Гість програми розповів про свої враження від перебування у Лук’янівському СІЗО.

«Я перебував у камері із людьми, грав із ними у шахи. Їх було, окрім мене, ще троє… Нормальні абсолютно люди, у кожного своя історія, яка обговорюється, коли кожен, хто заходить, розповідає, за що він», – розповів Ігор Гужва.

Гість програми додав, що коли він потрапив до камери, про нього уже знали. Назагал, каже журналіст, ставлення було нормальним, хоча саме перебування у цій будівлі було не з приємних, тому що сама споруда є у запущеному стані.

«Я пригадую, коли мене туди заводили, падав дощ, і ми йшли якимсь напівпідземним коридором, як мені здалося. У будь-якому разі – без вікон, із таким каскадом… По кісточки у воді, бо звідусіль лила вода. І, звичайно, усі коридори та каземати – вони перебувають у плачевному стані. Ну, і атмосфера, я забув, скільки років цій в’язниці, але таке враження, що усе горе, усі сльози і страждання, які за ці десятиліття чи століття накопичилися, воно все одно тисне. В’язниця є в’язницею», – додав Ігор Гужва.

Гість програми зізнався, що йому не було страшно, адже для себе вирішив, що слід робити, що повинен, а далі – хай буде те, що буде.

Люди, які перебували у СІЗО, зі слів Ігоря Гужви, у більшості говорили про те, що сидять ні за що.

«Це досвід, який я нікому не бажаю отримати, однак для мене стали зрозумілішими багато речей», – зазначив Ігор Гужва.

 

Читайте також: Записи розмов нібито Гужви з нардепом Ліньком змонтовані, – Олена Лукаш

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 07:45:57