субота, 12 серпня, 2017, 15:06 Світ
Яременко: Туреччина торгує з Росією, і це для неї важливіше за будь-які принципи

Туреччина торгує з Росією, і це для неї важливіше, ніж будь-які принципи.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав дипломат, екс-генконсул України у Стамбулі, голова управління «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Міністр закордонних справ Туреччини заявив, що його країна не підтримує санкцій ЄС проти Росії. Пан Чавушоглу з притаманною для представників Туреччини патетичністю спробував навіть підвести під це рішення глибоку світоглядну базу. Каже, що санкції – це погано. Взагалі погано. Страждала від них Туреччина, страждали інші. Діалог потрібен, а не санкції. І щодо Криму Туреччина з Росією не погоджується, але буде вести діалог», – зазначив він.

«Чому ж тоді Туреччина не веде діалог з Башаром Ассадом або з курдами? – запитує Яременко. – Або чому сама запровадила і дотримується санкцій проти Кіпру? Благо, що пошуком зовнішньополітичних істин в Туреччині не надто переймаються».

Між тим, додав дипломат, продавці катання на різних там «бананах» і парашутах в Анталії скаржаться, що росіяни, хоч і повернулися, але тепер вони бідні і гроші не поспішають витрачати.

«Ну, ми це теж знаємо, тому з олімпійським спокоєм наразі поспостерігаємо за турецько-російською торговельно-економічною дружбою попри усе», – зазначив Яременко.

Нагадаємо, Туреччина не схвалює санкції, введені Європейським Союзом щодо Росії за анексію Криму, заявив турецький міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу.

Читайте також: Siemens не єдина іноземна компанія, яка порушує санкції у Криму, – російський адвокат

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 22:55:14