субота, 12 серпня, 2017, 16:06 Події
В окупованому Криму левеня назвали Няшею – на честь Поклонської

У сафарі-парку «Тайган» в Білогорському районі окупованого Криму новонароджених левенят назвали на честь депутата нелегітимної Держдуми Наталі Полонської та героїв стрічки «Матильда».

Про це «Крим.Реалії» розповів власник парку Олег Зубков.

«Учора, коли весь світ відзначив День левів, у наших білих левів народилося четверо малят: двоє хлопчиків, двоє дівчат. Ми на злобу дня вирішили назвати цих левенят на честь Наталії Поклонської та фільму «Матильда», з яким вона бореться. Найбільше дитинча назвали Матильда, друге світле – Цар, третє – Режисер, на честь Олексія Учителя, найменше малятко, не знаю виживе вони чи ні – Няша, на честь колишнього кримського прокурора Наталії Поклонської «, – сказав він.

Зубков наголосив, що підтримує будь-яку творчість, зокрема і фільм «Матильда». Власник парку говорить, що ніколи б не пішов дивитися цю стрічку, однак тепер поведе на нього всю родину.

«Я, напевно, ніколи не пішов би на цей фільм, а тепер не тільки поїду сам, але і поведу свою сім’ю та своїх друзів, а ще покажу цей фільм у нашому підземному кінотеатрі для всіх охочих», – додав Зубков.

Сафарі-парк «Тайган» розташований на 32 гектарах в Білогорському районі Криму. В ньому живуть близько 50 тигрів, 100 левів і дві тисячі інших тварин і птахів.

Міністерство культури Росії у четвер дозволило показ фільму «Матильда» Олексія Учителя на всій території країни, присвоївши позначку 16+. Стрічка вийде у прокат у жовтні.

У міністерстві заявили, що влада регіонів зможе сама обмежити демонстрацію фільму на своїй території. Заборонити показ фільму просили, зокрема, керівники Чечні і Дагестану.

Полеміка навколо фільму «Матильда», що розповідає про роман російського імператора Миколи II з балериною Матильдою Кшесинскою, триває вже кілька місяців. Основним «захисником» Миколи II виступила Наталія Поклонська, колишній прокурор анексованого Росією Криму, а нині депутат Державної думи.

На її думку, «Матильда» ображає почуття вірян.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 22:53:54