субота, 12 серпня, 2017, 5:01 Політика
Українські корупціонери дуже добре освоїли методолігою відведення уваги, – Чижмарь

В Україні корупціонери не говорять про свій злочин. Вони лише кажуть те, що можливо хтось займається фінансовими оборудками, але не називають ні імен, ні прізвищ.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав народний депутат Юрій Чижмарь.

«Історії Полякова і Бальчуна та інших з ким сьогодні бореться правоохоронна система мені нагадують стеження про, які всі знають. Тобто у цих людей є інформація про злочини, але вони не називають прізвища. Що Балчун пішов з посади і сказав, що мене, умовно кажучи, пресували, не давали працювати, корумпували – не назвав жодного прізвища і жодного факту, що Поляков в загальних рисах – одна із сусідніх країн, йде незаконне прослуховування. Так, хто прослуховує, яка країна, коли?», – розповів Чижмарь

Тобто, на жаль, українські корупціонери дійсно дуже гарно освоїли методолігою відведення уваги від себе на якісь інші проблеми, в тому чимслі на незаконність діяльності НАБУ.

«Тобто вони не говорять про свій злочин. А про те, що хтось можливо, але без фактів, без прізвищ, без сум і без наявних підстав. Але я відношусь до цього дуже спокійно», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:37:21