субота, 12 серпня, 2017, 15:31 Київ
У Києві сьогодні відкривають найбільший в Україні «Паспортний сервіс»

12 серпня в тестовому режимі Державне підприємство «Документ» відкриває найбільший в Україні «Паспортний сервіс» з оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток.

Він запрацює в Києві на третьому поверсі універмагу «Україна», який знаходиться на площі Перемоги.

Новий столичний Центр стане 26 в мережі «Паспортного сервісу», – передає прес-служба ДП «Документ».

Його площа становить 1400 квадратних метрів. Зараз йде ремонт приміщення та встановлюється обладнання. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних будуть використовуватися 27 робочих станцій.

 Отримати готові документи громадяни зможуть в 9 віконцях видачі. Планується, що новий центр, який буде функціонувати за принципом відкритого простору, в день зможе прийняти понад 1500 осіб. Керівництво підприємства в новому Центрі гарантує своїм клієнтам комфорт і швидкість оформлення документів. До останнього ажіотажу, викликаного скасуванням безвізового режиму, на всі процедури витрачалося не більше 20 хвилин.

Місяць тому Державне підприємство «Документ» розширило «Паспортний сервіс» в Харкові. Планується розширення Центру обслуговування громадян у Львові (вул. Словацького, 1.)

Всі ці заходи спрямовані на реалізацію політики міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в сфері поліпшення умов надання адміністративних послуг та недопущення корупційних моментів при оформленні громадянам органами МВС і міграційної служби різних документів та довідок.

Читайте також: Українці можуть подорожувати без візи у ще одну країну

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 22:52:21