субота, 12 серпня, 2017, 5:33 Світ
США відберуть у Росії одне з генконсульств – «Комерсант»

Американська влада може зажадати від Росії закрити одне з російських генконсульств на території США.

Про це пише газета «Комерсант», – повідомляє newsader.com.

1478192139

Такою, за словами дипломатичних джерел «Комерсант», може бути відповідь Вашингтона на введені Москвою санкції, які передбачають різке скорочення штату посольства США в РФ і арешт ряду об’єктів нерухомості. На даний момент у Росії чотири генконсульства на території США, а у США в Росії – три. Про рішення може бути оголошено до 1 вересня.

Питання про умови роботи дипломатичних представництв Росії і США обговорювалося на зустрічі глави російського МЗС Сергія Лаврова і держсекретаря Рекса Тіллерсона, що відбулася днями в Манілі. За підсумками переговорів глава американського зовнішньополітичного відомства сказав журналістам, що Вашингтон розмірковує про відповідь Москві на введені нею санкції і дасть її до 1 вересня.

Раніше 28 липня влада РФ зажадали від США скоротити число співробітників американських дипмісій на території Росії до 455 осіб. Саме стільки людей працює в дипломатичних представництвах РФ в США, в той час як в штат американських структур в Росії входять близько 1200 чоловік. Крім того, з 1 серпня призупинено використання посольством США двох об’єктів нерухомості в Москві – дачі в Срібному Бору і складу на Дорожньої вулиці.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 20:48:45