субота, 12 серпня, 2017, 20:50 Політика
Плівки Онищенка вказують на те, що центром корупції в Україні є Порошенко, – Гужва

Видання, яке має доступ до плівок Онищенка, може сміливо сказати про те, що центром корупції в Україні є голова держави.

Про це розповів журналіст Ігор Гужва в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK.

«У мене люди дуже часто питають, чим ви відрізняється «Страна.UA» від інших ЗМІ, які теж пишуть про корупцію та різноманітні махінації і т.д. Тоді я кажу про те, що є таке поняття як «плівки Онищенка», – розповів Гужва.

І додав: «Відмінність інформації, яку несуть плівки Онищенка від всього іншого у медіапросторі, де в основному пишуть про корупцію в оточенні Президента, лідерів «Народного фронту» та людей, які там сидять на потоках. І саме на них фокусується увага громадськості про те, що вони є корупціонерами».

Плівки ж Онищенка окреслюють зовсім іншу схему.

«Ті люди, про яких ми говоримо – це лише функція, а центр корупції – це голова держави, який керує цією схемою. Саме це і відрізняє дану інформацію від всього того, що було в медіапросторі», – додав він.

Нагадаємо, 22 червня 2017 року разом зі своїм помічником були затримані співробітниками поліції і прокуратури при отриманні 10 тис. доларів за нерозміщення на сайті компромату на депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька, який повідомив про шантаж в поліцію 31 березня. За версією журналіста, це йому безуспішно пропонували гроші за зняття матеріалів про «Радикальної партії». Адвокатом Гужви стала колишній міністр юстиції і помічник Віктора Януковича Олена Лукаш.

 

Читайте також: Державну машину потрібно докорінно змінити, – експерт

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 07:47:42