субота, 12 серпня, 2017, 5:20 Суспільство
Перемогти, але не знищити: експерт розповів, як США можуть ефективно протистояти Росії

Стратегія США щодо Росії полягає в стримуванні агресії та подальшій інтеграції її в міжнародну правову систему.

Про це пише Джон Маклафлін на сторінках газети The New York Times, матеріал якої в російськомовній версії представлений на сайті InoPressa, – повідомляє Newsader.

image1477135025378_i1

На думку автора матеріалу, США не мають наміру домагатися повного краху Росії. Натомість Сполучені Штати переслідують мету зміцнення єдності всередині НАТО.

Також США будуть все суворіше карати Росію за прояв агресії проти сусідніх країн.

На думку автора, нинішнє протистояння з Росією не може закінчитися повною перемогою без другого акту, тому що, на відміну від Радянського Союзу, Росія нікуди не дінеться, тому євроатлантична стратегія повинна полягати в забезпеченні дотримання меж.

«Іншими словами, нинішній виклик – не побачити Росію знову знищеною, як при розпаді Радянського Союзу, а стримати найгірші тенденції, які проявляються при її відродженні», – зазначив автор.

США не можуть змусити Росію вітати НАТО у себе на кордоні, однак можуть працювати над зміцненням єдності НАТО і стратегії стримування, протистояти російській дипломатії, спрямованої на залякування членів альянсу, і робити більше таких ходів, як недавнє розгортання сил НАТО в країнах Балтії і Польщі – постійно встановлюючи умови для будь-якого зменшення тиску на Росію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 05:40:57