субота, 12 серпня, 2017, 7:23 Суспільство
Німецький стартап розробив технологію «спільної» віртуальної реальності для ста чоловік

Німецький стартап HolodeckVR з Мюнхена розробив технологію багатокористувалької віртуальної реальності, яка використовує геолокацію і дозволяє людям перебувати разом у VR. Ця розробка може стати першим масовим рішенням для онлайн-ігор, в яких задіяно багато гравців одночасно.

Про це розповідає портал HI-News, – повідомляє newsader.com.

wpid-novosti-na-kikstarter-zapuschen-sbor-sredstv-na-razrabotku-i-sozdanie-shlema-virtual-noy-real-nosti-feelreal-vr-mask_i_1

Розробку представила команда з інституту Fraunhofer IIS. За словами творців, вона дозволить не тільки урізноманітнити ігрові враження, але і стане в нагоді для навчання і демонстрацій в виставкових залах, наприклад.

Зараз розробники зайняті пошуком додаткових коштів, які дозволять їм продовжити розробку і усунути всі наявні недоліки, тому про те, коли їх технологія буде доступна для звичайних користувачів, не повідомляється. Про ціну теж поки рано говорити.

Назва стартапу – відсилання до подібної технології, наявної в розпорядженні екіпажів зорельотів Федерації Планет з науково-фантастичної всесвіту Star Trek. Кожен член команди і просто відвідувач корабля може зайти на голографічну палубу, завантажити одну з наявних програм і зануритися у віртуальну реальність з повним ефектом присутності. Для демонстрації можливостей створені демки Pac-man, Pong і ще кілька програм.

HolodeckVR – не єдині розробники, які прагнуть створити мультиплееєну технологію віртуальної реальності. Ще в минулому році компанія, заснована Ноланом Бушнеллом з Atari, представила схожу технологію, але ніякої інформації про ціну і ПО досі не повідомляє.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 21:48:00