субота, 12 серпня, 2017, 0:16 Суспільство
Насіров діє як справжіній «фіскальний патріот», – експерт

Є щось символічне в тому, що в той момент, коли Балчун пішов за власним (повіримо йому) бажанням, Роман Насіров стверджує, що вийшов на роботу в ГФС.

Про ц е пише спеціаліст відділу продаж боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса на сайті nv.ua.

Втім, Мінфін стверджує зворотне. Але Романа це не зупиняє. Він дуже хоче працювати і буде робити це, навіть якщо його кабінет заб’ють дошками, а всі печатки відберуть. Ось вона різниця між заробітчанина «звідти» і справжнім українським патріотом.

Справжній український чиновник-патріот завжди в строю. Він завжди служить Батьківщині. Його просто неможливо прибрати з того місця, де він практично не отримує зарплату. Тому що працює за ідею. Балчун знехтував великою зарплатою, а Роман Насіров плювати хотів на зарплату. Як і більшість українських чиновників, він знає тисячу і один спосіб залишатися на посаді. Він може навіть суд виграти. Український, звичайно.

Тому що точно знає – він потрібен народу. А народ потрібен йому. Мабуть. Адже народ любить його. І ця любов підтримує його в найважчі часи. Народ ніколи не проміняє такого рідного, але свого, на якого-небудь емісара ЦРУ. Адже він знає, що свій – він плоть від плоті українського народу, навіть якщо у нього британський паспорт. Тому що «українськість» – вона в крові. Навіть якщо ви часто цю кров здаєте на аналізи.

Ось він, наша відповідь Чемберлену. Відповідь всім тим, хто хоче залучати іноземний менеджмент. Поки в країні не перевелися патріоти, немає місця в українських держкорпорації для жадібних менеджерів, готових піти зі свого місця і не готових за нього боротися. Немає місця людям, для яких керувати українською держкомпанією або міністерством не справа всього їхнього життя. Зрештою, вони дорого за це місце заплатили. Своїм здоров’ям, звичайно.

Ніхто ж не подумає, що український патріот може купувати свою посаду і потім відпрацьовувати гроші. Тому що багато українських патріотів ще з отроцтва мріють про держкомпанії, особливо якщо в них працюють їхні родичі. Династія патріотів, ось вона, справжня українська еліта, яка вже більше 25 років веде нас до світлого майбутнього.

І їх ви хочете замінити? Цих відданих людей? І на кого? На гастролерів, які закінчили Оксфорди і Гарвард, які планують насаджувати тут свої порядки, корпоративну, прости Господи, культуру? А патріотів по світу пустити? Де ж вони харчуватися будуть? Де будуть віддавати свій борг Батьківщині?

Соромно повинно стати всім, хто свого часу не взяв Романа Насірова на поруки. Один Матіос твердив щось про сьогодення державника і патріота, але його всі закидали гнилими помідорами. Того самого Матіоса, патріота і прокурора, який через 3 роки виявив злочинне угруповання Клименка. Ще один патріот, яким розкидатися не можна. І скоро треба буде багато конкурсів. На українські державні компанії. І може навіть на посаду Глави державного бюро розслідування. І історія з Балчуном і Романом Насірова повинна стати для нас усіх уроком.

Хіба можна порівняти з досвідченими українськими господарниками? Або такими міцними патріотами, як Роман Насіров. Українська земля багата на таланти, і негоже ними розкидатися на догоду новим віянням. Не наше це все. Як і приватизація. Адже продай хороший завод, туди відразу призначать якогось гастарбайтера, а українські господарники без роботи залишаться.

Хто такий професіонал, якщо він не патріот? Хто такий менеджер, якщо він не знає, які у нас традиції. І як тут все заведено. Адже традиції успіху – це наші традиції. Саме з ними ми стали найуспішнішими в Європі, в таких багатьох областях, як... Загалом, такі області напевно знайдуться. Якщо пошукати добре. Наприклад, Вінницька область. А значить, все ми робили правильно. З самого початку.

І немає причин щось різко міняти, Адже коней на переправі не міняють. І українських чиновників теж. Чи не готова ще Україна до бездушного західного менеджменту. І ліберальних правил економіки.

Вони потім поїдуть, а ми тут залишимося. Так що краще вибирати тих, хто нас ніколи не кине. І не тільки вибирати, але і захищати їх. Від підступів західників з НАБУ, лібералів від економіки і не православного антикорупційного суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 20:53:43