субота, 12 серпня, 2017, 23:55 Політика
Пранкер розповів про розіграш Саакашвілі

Відомі пранкери Лексус і Вован розіграли екс-президента Грузії і колишнього главу Одеської обласної адміністрації Міхеїла Саакашвілі.

Про те, як поводився скандальний політик під час розмови, в інтерв’ю «Комсомольской правде» повідомив Лексус.

«На «Мишка-дурника» – так ми його називаємо, ми вийшли через його оточення. Ми спілкувалися з колишнім заступником генпрокурора України Давидом Сакварелідзе. Все, включаючи і розмову з самим Саакашвілі, відбувалося від імені заступника голови адміністрації Порошенка Олексія Філатова», – зазначив Лексус.

За його словами, їм вдалося переконати оточення опального політика, що Філатов хоче допомогти Саакашвілі. Також пранкери уточнюють, що під час розмови Саакашвілі так і не зрозумів, що його розігрують.

«Саакашвілі під час спілкування був під «чимось». І в розмові це чути. Також він разом зі своїм оточенням обіцяв влаштувати мордобій українській верхівці», – пояснив Лексус.

Поки ж до рукоприкладства не дійшло, Саакашвілі обіцяє влаштувати президенту Петру Порошенку політичні проблеми, якщо той не пустить його назад в Україну, – пише Обозреватель.

«Я буду їх мочити всюди. Я його не боюся. Я набагато більш важливий лідер всередині України, ніж йому здається. Якщо мене не пускають в Україну, жодні умови не діють. Я буду робити все. Їм мало не здасться. У мене багато зв’язків. Велике ім’я. Я все це буду використовувати проти цих олігархічних типажів», – сказав Саакашвілі під час розмови з пранкером.

Нагадаємо, 26 липня президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення Саакашвілі громадянства.Він втратив громадянство на основі п.2 ст.19 Закону «Про громадянство», а саме – на підставі неправдивих даних, зазначених в анкеті.

Читайте також: Екс-очільниця Одеської ОДА розповіла про те, чим її хотіли шантажувати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 07:47:03