субота, 12 серпня, 2017, 21:40 Політика
Мені пропонували виїхати з країни, – Гужва

Звичайно, мені пропонували виїхати з країни, але вважаю, що головний редактор українського видання не може ним керувати перебуваючи за межами країни.

Про це розповів журналіст Ігор Гужва в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK.

«Наразі у мене взагалі немає можливості виїхати із країни, тому що перебуваю під підпискою про не виїзд. А раніше, безумовно, мені пропонували, щоб я виїхав з країни, тому що вже було зрозуміло, що проти мене готують фабрикується кримінальна справа і мені загрожує небезпека. Але я для себе зробив висновок, що не може головний редактор українського видання керувати ним, перебуваючи за межами країни», – розповів Гужва.

Також він сказав про те, що якщо б і виїхав з України, то вже мабуть і не повернувся б сюди.

«Тому що зрозуміло, якщо б я виїхав з України, то все одно ці всі кримінальні справи мені б підігнали так, що мене зробили б підозрюваним, оголосили б у розшук. Фактично я б опинився в ситуації, коли з одного боку я редактор українського видання, з іншого не можу приїхати в Україну. Це на мій погляд, не зовсім правильно», – додав він.

Нагадаємо, 22 червня 2017 року разом зі своїм помічником були затримані співробітниками поліції і прокуратури при отриманні 10 тис. доларів за нерозміщення на сайті компромату на депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька, який повідомив про шантаж в поліцію 31 березня. За версією журналіста, це йому безуспішно пропонували гроші за зняття матеріалів про «Радикальної партії». Адвокатом Гужви стала колишній міністр юстиції і помічник Віктора Януковича Олена Лукаш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 07:48:41