субота, 12 серпня, 2017, 21:25 Політика
Майже всі олігархи-втікачі спілкуються з чинною українською владою, – Гужва

Практично зі всіма олігархами-втікачами працює українська влада. Навіть зокрема з Януковичем і його «сім’єю», вони все одно тут присутні. Через те, що вони носії готівки.

Про це розповів журналіст Ігор Гужва в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK.

«Наскільки я знаю, Курченко досі дуже тісно спілкується з представниками української влади з багатьох бізнес питань (Курченко на українському енергетичному ринку знову продає скраплений газ із Росії, – ZIK)», – Гужва

Насправді те, що показують на екранах телевізорів і те, що звучить від влади щодо сім’ї Януковича дещо різниться.

«Практично зі всіма олігархами-втікачами співпрацює Україна. Зокрема і з Януковичем, і його «сім’єю», вони все одно тут присутні. Через те, що вони є носіями готівки. До речі, вони пішли у достатньо сприятливий для себе час, тобто вони накопичували готівку з 2010 до початку 2014 року і якраз почали купувати якісь активи, тобто переводити готівку з грошової форми у матеріальні активи. І коли цей процес був зупинений Майданом вони з цим кешом виїхали з країни», – прокоментував Гужва.

І додав: «А ті люди, які залишились тут при владі, вони у більшості випадків сприймають її як джерело власного збагачення. Тому є чітке розуміння взаємодій у олігархів є готівка і бажання ще щось робити в Україні, у влади є завдання їх трохи «подоїти», от вони і взаємодіють у цьому плані. Тому і відбуваються показові облави. І тому олігархи платять данину за те, щоб не рухали їхні статки. Тут все чітко і взаємовигідно».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 08:26:29