субота, 12 серпня, 2017, 2:31 Суспільство
Компанія FireEye звинуватила російських хакерів в кібератаки на постояльців готелів Європи

Американська компанія FireEye, що спеціалізується на комп’ютерній безпеці, підозрює російських хакерів в кібератаки на постояльців готелів Європи та Близького Сходу.

Відповідні твердження містяться в звіті компанії, – повідомляє ТАРС.

За відомостями FireEye, хакерська група APT28 намагалася вкрасти облікові дані постояльців готелів принаймні в семи європейських і одній близькосхідній державі. Аналітики FireEye заявили, що кібератаки були зафіксовані на початку липня.

Згідно з інформацією агентства Reuters, хакери намагалися заволодіти обліковими даними політиків і бізнесменів з метою згодом заразити комп’ютерні мережі їх організацій.

Менеджер аналізу кібершпіонажу FireEye Бенджамін Рід заявив, що вивчення використаних хакерами технологій вказує на те, що за кібератаками стоїть саме APT28. «Ми в міру впевнені в нашій оцінці», – наводить його слова Reuters.

У той же час він зазначив, що технічне розслідування знаходиться ще на ранній стадії і компанія не має в своєму розпорядженні незаперечні докази.

Раніше газета The Hill, посилаючись на дані компанії, стверджувала, що хакерська група APT28, також відома як Strontium і Fancy Bears, пов’язана з керівництвом Росії. Саме цю групу звинувачували в нападах по всьому світу, в тому числі в США. У Кремлі причетність до кібератаки неодноразово заперечували.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 09:15:52