субота, 12 серпня, 2017, 3:14 Політика
Депутат від «Нашого краю» привласнив землі під Києвом на 39 мільйонів гривень, – прокуратура

Прокуратура Київської області розслідує незаконне відчуження земель в Києво-Святошинському районі на 39 млн грн, у кримінальному провадженні фігурує депутат облради.

Слідчі дії проводяться щодо одного з керівників обласної ради та голови фракції, заявив прокурор Київської області Дмитро Чібісов, – повідомляє Інформатор.

«Ми наразі проводимо слідчі дії, пов’язані з корупцією стосовно одного з керівників обласної ради, голови фракції… Приїхала (під будівлю обласної прокуратури) група підтримки. Керівництво облради і невідомі люди. Коли їм запропонували зайти і дати пояснення – вони відмовилися», – сказав він.

Прокурор не назвав прізвища, проте керівник фракції «Наш край» в Київській облраді Ярослав Добрянський написав, що прокуратура хотіла його затримати і подякував своїм колегам-депутатів облради, а також «небайдужим громадянам» за активну підтримку під стінами прокуратури.

Згідно з фотокопією клопотання обласної прокуратури, яку він опублікував у Facebook, депутат є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 09:12:37