субота, 12 серпня, 2017, 16:20 Економіка
Більше споживання газу зменшуватиме суми у платіжках за газ, – Голубенко

Якщо українці використовуватимуть газ для опалення помешкань та приготування їжі і матимуть спеціальні лічильники, вони платитимуть менше за послугу. А ті, хто мають лише газову плиту і, відповідно, сплачують так званий фіксований платіж або абонентську плату, отримають збільшення своїх рахунків.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Почути Україну» (щоп'ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) сказав експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко.

«Все залежить від споживачів. Тому що, якщо вони використовують безпосередньо газ для опалення своїх осель і мають відповідну потужність свого лічильника, то вони отримують в результаті зменшення сум у платіжках. А якщо ж мають, наприклад, лише газову плиту і, відповідно, сплачують так званий фіксований платіж або абонентську плату, то вони отримують збільшення своїх рахунків», – розповів Голубенко.

Також він сказав про те, що чим менше українці користуватимуться блакитним паливом, тим більші їм приходитимуть рахунки.

«Все залежить від того, скільки буде споживатися газу та кількості зареєстрованих людей у помешканні. Тобто, фактично, від кількості осіб, які проживають у квартирі відповідно буде змінюватися їхня платіжка. Якщо вони мінімально використовуватимуть газ, то, звичайно, що платіжка збільшиться, а якщо максимально, то вона може навіть і зменшитись», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 22:57:14