п'ятниця, 11 серпня, 2017, 16:58 Регіони
За можливість будувати міст в Івано-Франківську змагаються чотири фірми

В Івано-Франківську завершилося прийняття пропозицій учасників щодо будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна. 4 фірми-учасники проходять перевірку документації.

Переможець стане відомим завтра, 12 вересня. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Вимоги до учасників тендеру доволі чіткі: вони повинні надати довідки щодо наявності матеріально-технічної бази, засобів механізації, інструментів та обладнання для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Також надати довідку про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Крім того, учасники торгів зобов’язані надати копії договорів про виконання аналогічних робіт з будівництва мостів, виконаних за попередні 5 років вартістю не менше 150 млн грн.

Начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак наголошує, що роботи зі зведення таких конструкцій досить специфічні, тож не всі можуть їх виконувати.

«Зголосилося виконувати роботи 4 фірми: 2 київські фірми, 1 місцева та фірма з Азербайжану. На даному етапі триває опрацювання та перевірка документації. Торги між учасниками, які будуть допущені до торгів, відбудуться 12 вересня», – пояснив Роман Галіпчак.

Через місяць після оголошення результатів, переможець зможе приступити до виконання робіт. За попередніми даними спорудження цього важливого об’єкту планують завершити до вересня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 06:33:58